Dysponujemy centrum  szkoleniowym  mieszczącym się w siedzibie Fundacji znajdującej się w doskonałej lokalizacji – w centrum Warszawy z idealnym połączeniem komunikacyjnym: Dworca Centralnego i Dworca Zachodniego. Centrum szkoleniowe zlokalizowane jest w ustronnym, pełnym uroku miejscu, gdzie panuje cisza i spokój, a jednocześnie znajduje się w samym sercu stolicy. Posiadamy klimatyzowaną salę szkoleniową z możliwością jednoczesnego przeszkolenia do 40 osób oraz dostosowania do przeprowadzenia szkoleń komputerowych dla grupy do 20 osób. Sala wyposażona jest w urządzenia multimedialne niezbędne do profesjonalnego prowadzenia szkoleń tj. dwa rzutniki pozwalające dostosować salę do potrzeb szkolącej się grupy. Dzięki systemowi podwójnych rolet istnieje możliwość całkowitego zaciemnienia sali wykładowej.  Przerwy kawowe i lunche mogą być serwowane w oddzielnej sali zlokalizowanej przy sali szkoleniowej.

Oferujemy również możliwość wynajmu sali z bazą szkoleniową. Pełna infrastruktura centrum szkoleniowego z pewnością spełni Państwa oczekiwania w tym zakresie. 

Zachęcamy do kontaktu: Tel. 22 18 23 140, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.